Режим работы

Пн-Пт: 1000-1800
Суб,Вс: выходной

Обратный звонок
****************+380 (99) 93-647-93
Корзина 0
Официальный сайт производителя постельного белья
❤ ВНИМАНИЕ!!! ГОРЯЧИЕ СКИДКИ до -60% на КОМПЛЕКТЫ!!! ❤ Нажмите на фото комплекта, чтобы УвЕлИчИтЬ его размер.❤ Контактный телефон 099-936-47-93❤

Політика конфіденційності та захист персональних даних користувачів Інтернет магазину «MOON-LOVE»

 

Конфіденційність користувачів нашого сайту є для нас пріоритетним питанням і дуже важливою складовою безпеки життєдіяльності людини. Ми прагнемо, щоб при роботі з нашим сайтом ви отримували позитивні результати та максимум корисної інформації, використовуючи різноманітні можливості Інтернету та соціальних мереж.

Конфіденційна інформація Користувачів, зазначена при введенні реєстраційних даних (а також в інших випадках) належним чином зберігається та використовується тільки для підбору та продажу Товарів відповідно до ваших персональних потреб. Будь-яка особиста інформація не може бути передана будь-яким чином третім особам, крім випадків коли Користувач самостійно дає згоду на відповідні дії. 

Справжня Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації, яку Інтернет-магазин «MOON-LOVE», за адресою сайта: www.moon-love.com.ua, може отримати про Користувача під час обробки Замовлень на Сайті вищезазначеного Інтернет-магазину.